Časté otázky

Na tejto stránke nájdete časté otázky a odpovede ako aj rady a vysvetlenia, ktoré by Vám mali uľahčiť nakupovanie v našom e-shope. Pokiaľ by ste však potrebné informácie nenašli, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám pomôžeme. Kontakty na nás nájdete v sekcii Kontakty.

 

Sortiment a kvalita

Predávate originálne produkty?

 • Áno. Všetky produkty, ktoré nájdete v našom e-shope pochádzajú priamo od výrobcov alebo overených distribútorov. Pri viacerých značkách sme museli absolvovať náročný proces nevyhnutný pre uzatvorenie vzájomnej spolupráce. 

Prečo je ponuka značiek a produktov vo vašom e-shope obmedzená?

 • Našim cieľom je ponúkať starostlivo vybrané značky a produkty, ktoré spĺňajú požiadavky na vysokú kvalitu a dizajn, z pohľadu nás a našich zákazníkov. Menej je niekedy viac, a preto sa zameriavame na jedinečnosť, ktorú naši zákazníci očakávajú. Aj tým by sme sa radi odlišovali od ostatných predajcov.

 

Objednávky

Je ponúkaný tovar vždy dostupný?

 • O tom či je tovar dostupný Vás informujeme stavom priamo pri konkrétnom výrobku. Bližšie informácie o možných stavoch dostupnosti nájdete v sekcii Dodanie a platba.

Máte stanovené nejaké minimálne množstvá, ktoré je potrebné kúpiť alebo hodnotu objednávky?

 • Nie, objednajte si pokojne hocičo a v akejkoľvek hodnote. Je to len na Vás.

Ako zistím stav mojej objednávky?

 • O zmene stavu Vašej objednávky Vás budeme informovať automaticky e-mailom. Aktuálny stav vždy uvidíte aj v sekcii Môj účet na našej webovej stránke. Pre túto možnosť sa však musíte zaregistrovať ako zákazník.

Môžem zmeniť svoju objednávku?

 • Po dokončení objednávky a jej odoslaní už neviete robiť žiadne zmeny. Vaše žiadosti o zmenu však radi príjmeme telefonicky alebo e-mailom a podľa toho upravíme Vašu objednávku, pokiaľ ešte nie je na ceste k Vám.

 

Platby

Ako môžem zaplatiť za objednávku vo vašom e-shope?

Potrebujem nakúpiť na firmu a uhradiť klasickým bankovým prevodom. Je to možné?

 • Áno. Pokiaľ si v objednávke vyberiete spôsob platby "bankovým prevodom", príde Vám na e-mail okrem potvrdenia objednávky aj zálohová faktúra, v ktorej nájdete všetky potrebné údaje potrebné pre úhradu či už cez Váš internetbanking alebo priamo v banke.

Kedy a aký doklad dostanem k nákupu vo vašom e-shope?

 • Ku každej objednávke posielame faktúru a to v momente jej úhrady. Pri online platbách dochádza k pripísaniu úhradu bezprostredne po zrealizovaní platby. Pri štandardnom bankovom prevode je to prakticky bezprostredne po zrealizovaní prevodu pokiaľ máte účet vedený v Tatra banke alebo Vaša banka podporuje tzv. okamžité platby. V opačnom prípade môže prevod trvať 1-2 pracovné dni. Napokon v prípade dobierky máme úhradu pripísanú nasledujúci deň po doručení, takže faktúru zašleme následne.
 

Dodanie tovaru

Do akých krajín doručujete tovar?

 • Aktuálne je možné doručenia len v rámci Slovenska.

Akým spôsobom je možné dodať tovar, koľko to stojí a akých kuriérov využívate?

 

Vrátenie tovaru a reklamácie

Môžem u vás zakúpený tovar vrátiť?

Ako viem tovar reklamovať?

 • Napriek tomu že našim primárnym cieľom je kvalita ponúkaných produktov, môže sa stať čokoľvek nepredvídané. A vtedy sme pripravení spraviť všetko pre Vašu spokojnosť. Bližšie informácie a aj postup ako reklamovať nájdete v sekcii Vrátenie tovaru a rekamácie

 

Internetová bezpečnosť

Ako sú chránené moje osobné údaje pri nákupe?

 • Prikladáme veľký význam ochrane Vašich osobných údajov. Chránime ich pomocou overených šifrovacích technológií. Pomocou postupu SSL (Secure Socket Layer) a 3D Secure sa nám všetky údaje o objednávkach a platobných kartách prenášajú v šifrovanej forme a samozrejme sa s nimi zaobchádza dôverne.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz