Naša misia

Nna začiatku roku 2024 sme sa vydali na inšpiratívnu cestu a založili spoločnosť Renesancia Concept s. r. o. Projekt, ktorý sa zrodil z obdivu krásnych vôní a nadčasovej elegancie a ktorý má za cieľ poskytnúť našim zákazníkom jedinenčný zážitok. 

5. júla 2024 súšťame náš e-shop a súčasne pripravujeme aj kamennú predajňu v historickom srdci Bratislavy, v ktorej by sme vás radi privítali na jeseň 2024. Náš concept store sa špecializuje na starostlivo vybranú ponuku prispôsobenú vkusu a túžbam našich zákazníkov, ktorí kladú dôraz na dizajnovú excelentnosť a zmyslový zážitok.

 

renesancia-concept-store-image-01

 

U nás nájdete výber luxusných parfumov, interiérových vôní, starostlivo vyberanej módy a špičkovej kozmetiky. Našou misiou je poskytnúť našim zákazníkom priestor, kde môžu naozaj vychutnávať krásu a esenciu vôní, vytvárať prostredie, ktoré sa stane ich útočiskom, kam sa budú radi a často vracať. Renesancia Concept Store je tu pre všetkých, ktorí majú vášeň pre dokonalé vône, sofistikovaný dizajn a módu a chcú byť skrátka chic.

Veríme v čaro individuálneho prístupu, kde každá interakcia je navrhnutá tak, aby sa naši zákazníci cítili výnimočne. Našim cieľom je poskytovať služby, ktoré nás budú odlišovať v dnešnom uponáhľanom svete a snažiť sa byť výnimoční. V Renesancii je našou misiou vytvoriť symfóniu luxusných vôní a módnych trendov, ktorá nielen splní, ale aj prekoná očakávania našich zákazníkov. Našimi hodnotami sú výnimočnosť, zážitok a dôvera.

 

Tomáš Slivka & Michal Dugáček

zakladatelia Renesancia Concept Store

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz